تومان
آیکون اندازه ملک اندازه ملک: متر
آیکون ساختار ملک تعداد خواب : اتاق خواب
آیکون محل اقامت محل اقامت:
آیکون گرمایش ملک گرمایش:

ویلاهای چوبی

پروژه های انجام شده توسط خونه ساز
۱۰ مرداد ۱۴۰۰
138
شناسه ملک :
سال ساخت:
مشخصات
آیکون اتاق خواب ملک اتاق خواب :
آیکون حمام ملک حمام :
آیکون اندازه ملک اندازه ملک: متر
آیکون طبقه ملک طبقه :
آیکون کل طبقات ملک کل طبقات :
آیکون کل طبقات ملک کل طبقات :
آیکون گرمایش ملک گرمایش:
آیکون محل اقامت محل اقامت:
آیکون ارتفاع سقف ملک ارتفاع سقف:
آیکون پارکینگ ملک پارکینگ:
آیکون فاصله ملک از مرکز فاصله از مرکز:
تاریخ انتشار ملک تاریخ انتشار:
آیکون مساحت ملک مساحت : متر
آیکون گاراژ ملک گاراژ:
آیکون اندازه گاراژ ملک اندازه گاراژ: متر
آیکون فضای اضافی ملک فضای اضافی:
امکانات
موقعیت
آدرس کامل:
آدرس کوتاه :
کد پستی:
کشور : AF
شرح

ما به عنوان اولین شرکت وارد کننده سازه های پیش ساخته چوبی (ویلاهای چوبی) از سال ۱۳۸۸ فعالیت قانونی و رسمی خود را در زمینه صادرات و نصب این نوع سازه ها در کشور آغاز نموده ایم و همچنین نماینده رسمی دو شرکت معتبر تولید کننده سازه های پیش ساخته چوبی از کشور های بلاروس و اوکراین هستیم.

ما طی سالهای ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۱ با رزومه ای مستند و قابل رویت اولین سازه های تمام چوب را در ایران اجرا نموده ایم که می توانید برخی از نمونه های اجرا شده در آرشیو تصاویر مربوط به این بخش ملاحظه فرمائید.

گروه ساختمانی خونه ساز قبل از جهش ناگهانی نرخ ارز از ۸۵۰ تومان به ۳۵۰۰ تومان بیشترین حجم واردات ویلاهای پیش ساخته چوبی را به کشور داشته و تعداد قابل توجهی از این نوع سازه ها را در مناطق مختلف کشور اجرا نموده است .

لازم به توضیح است، پس از افزایش ناگهانی نرخ ارز ویلاهای چوبی دیگر صرفه اقتصادی نداشته و در عرصه رقابت با سازه های فلزی یا بتنی برای مصرف کنندگان جذاب نبوده است.

ما ویلاهای چوبی را از مساحت ۷۰ تا ۴۰۰ متر مربع و با قطر دیواره های ۴ الی ۱۸ سانتیمتر به صورت بسته بندی از کشورهای فوق الذکر وارد نموده و در ایران توسط نیروهای آموزش دیده شرکت صرفا اقدام به مونتاژ آنها می نمودیم.

تمامی چوب های مصرفی در ساختمان های چوبی فرآوری شده و ضد حشرات موذی و موریانه بوده اند، همچنین قبل از نصب تمام سطوح سازه با رنگهای ” Osmo ” آلمانی جهت عایق آتش و رطوبت پوشیده می شدند و سپس در محل مورد نظر نصب و مونتاژ می شوند.

هم اکنون نیز با توجه به اعتبار نمایندگی این شرکت و حفظ پل ارتباطی با شرکت ها ی فوق الذکر امکان طراحی، ساخت، واردات و نصب ویلاهای پیش ساخته چوبی صرفاً جهت سفارشات خاص (متراژ زیر بنایی ۲۰۰ متر مربع به بالا) مقدور و میسر است.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات دقیق تر با ما تماس بگیرید.

تصویر 360 درجه
برچسبهای ملک
0 نقد و بررسی